4 грудня 2023 року для студентів спеціальностей 274 «Автомобільний транспорт» та 208 «Агроінженерія» спеціалісти ТзОВ «Сервісний центр "Діамант"» (інженер Марко Губені та технічний координатор Володимир Длугош) провели практичне заняття на тему «Сервісне обслуговування автомобілів марки Toyota».
Студенти були ґрунтовно ознайомлені з процедурою приймання автомобіля на СТО та сервісне обслуговування, формою комунікації з клієнтами, порядком ведення нормативної документації тощо. Особливу увагу було звернуто на комп’ютерну діагностику автомобілів, озвучені параметри, на які необхідно звернути першочергову увагу під час її проведення. Для практичної реалізації цього питання було використано автомобіль Toyota C-HR hybrid.
Висловлюємо щиру подяку ТзОВ «Сервісний центр "Діамант"» та запрошуємо його фахівців до проведення наступних занять.