ЛНУП залучає до проведення аудиторних занять на ОПП «Автомобільний транспорт» професіоналів-практиків, експертів галузі та представників роботодавців. Вони діляться своїм практичним досвідом роботи, що забезпечує формування відповідних фахових компетентностей у здобувачів вищої освіти.
На підтвердження цього 28 листопада 2023 р. старшим судовим експертом науково-дослідного інституту судових експертиз при Міністерстві юстиції України Андрієм Шатковським для студентів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» було проведено лекцію на тему «ДТП і механізми їх розслідування» з дисципліни «Автотехнічна експертиза транспортних пригод».

В ході проведення заняття студенти ознайомилися з питаннями, які доводиться вирішувати судовому експерту в практичній діяльності під час розслідування дорожньо-транспортних пригод, і механізмами їх розслідування.

Крім цього, лектор в загальних рисах ознайомив студентів із основними засадами судово-експертної діяльності, які викликали у них велике зацікавлення.

Щиро дякуємо Андрію Шатковському за проведену лекцію та запрошуємо провести наступні заняття.