29 жовтня 2023 року студенти наукового гуртка кафедри автомобілів і тракторів Львівського НУП разом з керівниками старшим викладачем Богданом Нестором та Георгієм Худавердяном відвідали другий етап змагань Sindikat.Lviv Drift Battle Top 24 Double Elimination. В ньому змагались переможці першого етапу – найкращі та найвміліші пілоти України. Перед самими змаганнями вони мали змогу ознайомитися з особливостями конструкції спортивних автомобілів.
Під час перегонів студенти мали можливість спостерігати за захоплюючими поєдинками учасників змагань, які представляли різні регіони України, ознайомитись з їхньою технікою та підходами до керування автомобілем у складних умовах.

Перебування студентів на таких змаганнях збагатило їхні знання у сфері автомобільного спорту, суттєво розширило уявлення про умови проведення таких змагань, підвищило рівень знань про конструкції спортивних автомобілів.

.