Радіодиктант національної єдності вважається найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світу. Щорічно його проводять у День української писемності та мови. Найважливіша мета цього наймасовішого загальноукраїнського флешмобу – це єднання навколо мови як найбільшої загальнонаціональної цінності, засобу нашої національної ідентичності та національної безпеки, одного з найважливіших чинників нашої Перемоги.

Колектив кафедри автомобілів і тракторів Львівського НУП разом зі студентами також долучився до цього заходу. 27 жовтня 2023 р. вони мали змогу в аудиторіях кафедри написати радіодиктант «Дороги України», авторкою якого цьогоріч стала письменниця, перекладачка та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко, а читав його відомий український актор Олексій Гнатковський.