Щороку студенти спеціальності «Автомобільний транспорт» беруть активну участь в роботі Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес у АПК». За результатами цьогорічного заходу, який проходив в стінах нашого університету 4-6 жовтня 2023 року, кращих студентів було відзначено – нагороджено грамотами університету. Серед студентів-гуртківців кафедри автомобілів і тракторів відзнаку отримали студент групи АТ-31 Назарій Габрієль за дослідження на тему «Експрес-діагностика сучасних дизельних двигунів» та студент групи АТ-24сп Павло Лойко за представлені результати дослідження «Обґрунтування оптимального вибору автомобільних ламп розжарювання».

Бажаємо молодим науковцям наснаги у їхніх починаннях та маємо глибоке переконання, що вони і надалі будуть активними учасниками наукового гуртка кафедри автомобілів і тракторів.