17 жовтня на кафедрі автомобілів і тракторів факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій відбулося відкрите заняття з дисципліни «Електро- та гібридні автомобілі», на якому студенти спеціальності «Автомобільний транспорт» освоїли особливості конструкції та отримали навички з керування сучасним електромобілем Renault Kangoo.
В процесі його проведення студенти мали можливість ознайомитись з особливостями будови та роботи електромобілів. Пізніше вони могли провести тест-драйв електромобіля Renault Kangoo, де в процесі руху продіагностували його технічний стан, керованість, проаналізували витрату енергії під час розгону, сталого руху та гальмування. Ними було встановлено, що витрата енергії тягової батареї, яка становила до 40 А/год, є найбільшою в процесі розгону.
Після тестової поїздки студенти обговорили виявлені особливості функціонування електромобіля, особливо енергоспоживання, спричинене різними режимами його руху.