Студенти спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» поглиблюють свої знання, долучаючись до різноманітних заходів, виставок, форумів, де відбуваються зустрічі представників СТО, виробників, постачальників та інших фахівців і обговорюються питання подальшого розвитку галузі автомобільного транспорту. Саме в одному з таких заходів 14 вересня 2023 р. взяли участь студенти та викладачі кафедри автомобілів і тракторів – «Forum СТО Львів», що проводився у Центрі професійної освіти Боско.
На форумі можна було ознайомитись з останніми новинками та передовими технологіями сучасних автосервісів, технічними засобами для проведення обслуговування автомобілів, особливо з наборами професійного інструменту бренду ANDRMAX.

Особлива увага на ньому була звернута на системну взаємодію представників всіх напрямків автобізнесу та галузі освіти, а також на важливість об’єднання зусиль представників українського автосервісу.