Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП активно готується до нового навчального року. Результатом цього стало введення в навчальний процес на кафедрі автомобілів і тракторів нової лабораторії – силових енергетичних установок, яку облаштовано за суттєвого сприяння ТОВ «Сігма-інжиніринг». Дане товариство є офіційним дилером з продажів, гарантійного і післягарантійного обслуговування генераторів торгової марки FOGO та промислових компресорів торгової марки BOGE. Низка генераторів різної потужності та два компресори були представлені у новій лабораторії і готові до використання у навчальному процесі.
Присутній на відкритті лабораторії ректор ЛНУП Володимир Снітинський висловив щиру подяку технічному директору ТОВ «Сігма-інжиніринг» Віталію Копитчаку та керівнику сервісної служби Володимиру Городецькому, нагородив їх грамотами та зазначив, що така форма співпраці між навчальними закладами і суб’єктами підприємництва є дієвою і взаємовигідною для обох сторін.