Представники компанії «ФХ Сервіс» є активними учасниками навчального процесу, який передбачений для студентів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».
Ними було проведено декілька занять з дисципліни «Технічна, комп’ютерна та дистанційна діагностика автомобілів» в умовах, максимально наближених до виробничих.
Для діагностики було використано вантажний автомобіль-самоскид Renault K380 стандарту Euro 6, який оснащено найновішими електронними системами керування. Перевірку технічного стану автомобіля проводили за регламентом й рекомендаціями виробника та найвищими стандартами якості обслуговування, які забезпечуються офіційним дилерським центром.
Інженери компанії надали спеціалізоване обладнання для комп’ютерної діагностики та відповідний інструмент. Алгоритм перевірки автомобіля повністю відтворював роботу сервісних інженерів у середовищі Trucks Portal.
Після проведення усього циклу занять студенти зможуть отримати сертифікати та в майбутньому пройти стажування в компанії «ФХ Сервіс».