Студенти факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП групи Ат-21 отримали чергову можливість побувати на виробничій базі партнера кафедри – ТОВ «ФХ Сервіс». 19 травня 2023 року його провідний фахівець Микола Ворона провів з ними заняття на тему «Комп'ютерна діагностика електронного та електричного обладнання вантажних автомобілів». Ним було продемонстровано основні етапи і послідовність проведення комп’ютерної діагностики електронних елементів та блоків управління автомобіля Volvo Євро 6. За допомогою сучасного обладнання та програмного забезпечення, яке студенти використовували на занятті, вони мали можливість на практиці виявляти та аналізувати можливі несправності автомобіля, а також ознайомитись з процедурою їх усунення.
Проведене заняття дозволило студентам не лише поглибити свої знання в галузі електронного та електричного обладнання автомобілів, а й отримати певний досвід роботи з сучасними технологіями та обладнанням, що застосовується під час комп'ютерного діагностування вантажних автомобілів.