На кафедрі автомобілів і тракторів Львівського НУП згідно з графіком навчального процесу на 2023–2024 н.р. проходить навчальна практика для студентів другого курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт». Для її успішного проходження задіяно виробничу базу і матеріально-технічне забезпечення кафедри.
Відповідно до програми практики студенти проводять діагностику ходової частини і органів керування автомобіля, використовуючи гідравлічний стійковий підйомник. Також вивчають і закріплюють на практиці методику перевірки компресії двигуна із використанням компресометра Intertool. На окрему увагу заслуговує проведення комп’ютерної дистанційної діагностики легкового автомобіля за допомогою автосканера ThinkDiag. Студенти вчаться виявляти несправності його систем, зчитувати коди помилок і розшифровувати їх, ознайомлюються з методикою усунення виявлених неполадок.