7 лютого 2024 року на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП для студентів спеціальностей 208 «Агроінженерія» та 274 «Автомобільний транспорт» технічним спеціалістом з колісних тракторів компанії AGCO Ігорем Кандиріним було проведено лекцію на тему «Електричні компоненти тракторів марки Fendt».
Під час лекції студенти мали змогу ознайомитися з: методикою ідентифікації електронних елементів відповідно до DIN 40719; складовими електронних блоків керування та їх основними функціями; вхідними компонентами та їх принципами дії; CAN-лініями та алгоритмом діагностики тракторів.

Окремо було розглянуто будову та роботу електричної системи двигуна нового покоління AGCO Power CORE 75. Даний двигун у своєму класі має найкращу продуктивність та паливну економічність, а також розроблений з перспективою роботи на альтернативних видах палива (синтетичне дизпаливо, водень, метанол та біогаз).
Щиро дякуємо Ігорю Анатолійовичу Кандиріну та компанії AGCO за цікаву та пізнавальну лекцію.