Для студентів-магістрів спеціальності «Автомобільний транспорт» 9 травня інженер з випробувань 1 категорії Державного підприємства «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» (ДП НДІ «Система») Остап Кравець провів лекцію на тему «Комплекс випробувань для сертифікації колісних транспортних засобів». Даний науково-дослідний інститут, що знаходиться у м. Львів, був заснований під керівництвом доктора технічних наук, професора кафедри автомобілів і тракторів Любомира Васильовича Крайника.
На лекції студенти дізнались про особливості сертифікації та технічного контролю автомобілів у лабораторних умовах. Лектором було описано всі складності, що виникають під час сертифікації автомобілів, привезених з-за закордону (особливо це стосується автомобілів виробництва США, де нормативна база не відповідає вимогам ЄС). Студенти також були ознайомлені з сучасним лабораторним обладнанням та прикладом діагностики гальмівної системи автомобіля на стенді.