19 жовтня 2022 р. в онлайн-форматі відбулася зустріч здобувачів вищої освіти та викладачів університету з практичним психологом ЛНУП Мирославою Ходаковою на тему «Як подолати стрес, коли знаходишся в укритті під час повітряної тривоги?». В зустрічі взяли участь також студенти ІТ-спеціальностей та викладачі кафедри інформаційних технологій. Дуже символічно початок зустрічі з психологом розпочався відразу після завершення повітряної тривоги, яка сьогодні тривала понад годину. Мирослава Володимирівна поділилася рекомендаціями та порадами для усіх учасників освітнього процесу, як долати стрес в цей нелегкий час. Усі присутні мали змогу поставити запитання та отримати відповідь щодо тем, які їх хвилюють, виходячи з реалій сьогодення.