17 березня 2023 року на кафедрі інформаційних технологій к.т.н. О.С. Ковалишиним була прочитана відкрита публічна лекція в рамках дисципліни «Якість програмного забезпечення та тестування» на тему «Сучасні тренди якості програмного забезпечення». Присутні студенти, викладачі кафедри інформаційних технологій, декан та завідувачі кафедр факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій на занятті мали змогу ознайомитися з сучасними тенденціями розвитку ІТ у період 2021–2023 рр. Розглянуто питання викликів та можливостей розвитку сервісів та послуг ІТ-компаній, виходячи з трендів 2023 року. Виділено основні підходи щодо перспектив розвитку автоматизованого тестування як складової процесу розробки програмного забезпечення. Лектор поділився із присутніми практичними кейсами та досвідом ІТ-компаній з впровадження автоматизованого тестування та контролю якості ПЗ.
Лекція пройшла на високому рівні, а кількість запитань, поставлених лектору, свідчила про зацікавленість присутніх тематикою автоматизованого тестування.