3 травня 2023 року на кафедрі інформаційних технологій була проведена наступна онлайн-зустріч з метою обговорення освітньої програми за спеціальністю 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка». Декан факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій С.Й. Ковалишин, гарант освітньої програми доц. О.В. Лиса та завідувач кафедри інформаційних технологій проф. А.М. Тригуба ознайомили присутніх представників стейкхолдерів з особливостями організації та проведення освітнього процесу за даною освітньою програмою, структурою та наповненням освітніми компонентами. Представники стейкхолдерів Богдан Занько та Андрій Дзюбак (ТзОВ «Кормотех»), Тарас Білецький (ТзОВ «Рілля»), Володимир Крив’як (ПП «Оліяр»), Андрій Гебра (ТзОВ «Кохавинка»), Андрій Андріюк (ТзОВ «Крафт Інновейшн»), Ростислав Сафіяник (ТзОВ «Комфорт і безпека»), Андрій Савечка (ПП «Сімат»), Андрій Савка (ФОП з комп’ютерного програмування), Роман Благут (ПРАТ «Львівський холодокомбінат»), Андрій Курепа (Senior Systems Engineer, SiTime corp), Андрій Міколяш (ТзОВ «Консенсія») поділилися досвідом співпраці з факультетом механіки, енергетики та інформаційних технологій, у т.ч. з кафедрою інформаційних технологій; представили свої вимоги щодо вмінь та навичок майбутніх фахівців у сфері автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки; надали ряд пропозицій щодо покращення освітнього процесу та викладання даної освітньої програми. Окрема увага була приділена матеріально-технічній базі для підготовки здобувачів вищої освіти та перспективам її подальшого покращення за результатами співпраці зі стейкхолдерами.