11 квітня 2023 року відбулася онлайн-зустріч декана факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, гарантів освітніх програм, науково-педагогічних працівників кафедри інформаційних технологій, представників від здобувачів вищої освіти із роботодавцями та випускниками щодо обговорення освітніх програм «Комп’ютерні науки» (спеціальність 122 «Комп’ютерні науки»), «Інформаційні системи та технології» (спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології») першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та «Інформаційні системи та технології» (спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології») другого (магістерського) рівня вищої освіти. На зустрічі були присутні Олег Ковалишин (SoftServe), Андрій Міколяш (ІТ-компанія «Консенсія»), Назар Міштурак (GlobalLogic), Олександр Позняков (GlobalLogic), Василь Кузьменко (Embrox), Олексій Гавришків (Agiliway), Андрій Варшко (Embrox Solutions), Юрій Іваськевич (Capgemini Engineering), Антон Варавін (Tech-Spark), Олександр Мединський. Представники компаній напередодні ознайомилися з освітніми програмами, які були представлені для обговорення, та у жвавій дискусії висловили своє бачення щодо перспектив їх розвитку та покращення. Особлива увага була приділена питанням сучасних мов програмування, розробки програмного забезпечення, особливо на базі платформи .Net, методології DevOps, оволодіння навичками роботи з інструментами розробників, змін в структурі вивчення окремих освітніх компонент. Цінні думки з покращення якості освітніх програм висловили випускники кафедри інформаційних технологій, які зараз працюють за спеціальністю, зокрема Святослав Штогрин, Сергій Кисіль, Віталій Фіялковський.