24 травня 2023 року викладачі кафедри інформаційних технологій А.М. Тригуба, В.М. Чаплига, В.В. Пташник, А.М. Желєзняк, Р.І. Падюка, Б.І. Шувар, В.Ю. Станько та завідувач комп’ютерного класу С.А. Штогрин взяли участь в Міжнародній конференції ВІТ-2023, яка щороку проходить в різних регіонах України, а цими днями – безпосередньо у Львові.
Представники ІТ-компаній Західного регіону України, ІТ-відділів підприємств та організацій, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти та студенти мали змогу ознайомитися зі стендовими презентаціями новинок від компаній в сфері хмарних та мережевих технологій, обробки даних, захисту даних та кібербезпеки. Учасники конференції заслухали ряд тематичних доповідей на зазначені теми від практиків ІТ-ринку, у т.ч. і представників закордонних компаній.