15-19 травня 2023 року на кафедрі інформаційних технологій проходить захист курсових робіт студентами, що здобувають освітній ступінь «Бакалавр». Зокрема 17 травня в присутності викладачів кафедри ІТ відбулися захисти курсових робіт з дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування» в групі Іт-31 (ведучий викладач к.т.н. А.В. Татомир).
18 травня про результати реалізації своїх курсових проєктів доповідали студенти груп Іт-12сп, Іт-31 (дисципліна «Основи проєктування інформаційних систем», викладач А.М. Тригуба), студенти груп Іт-21, Акт-21, Кн-21 («Алгоритмізація та проєктування», викладач П.М. Луб), студенти групи Акт-12сп з дисципліни «Технічні засоби автоматизації» (викладач доц. О.В. Лиса).
Здобувачі вищої освіти представили свої напрацювання за обраними темами та продемонстрували високий рівень теоретичних та практичних знань.