Черговим результатом тривалої співпраці з ТзОВ «Комфорт і безпека», яке є офіційним дилером італійської компанії FAAC, стало відкриття лабораторії автоматики та автоматизації. Вона в основному буде використовуватись для проведення занять зі студентами спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка». Директор ТзОВ «Комфорт і безпека» Володимир Супрунчук, сервісний інженер Ростислав Сафіяник, регіональний менеджер Юрій Лико ознайомили присутніх з основними видами діяльності компанії, якими є виробництво автоматики для управління гаражними воротами, автоматичних шлагбаумів, автоматичних вхідних груп для пішоходів, паркувальних систем тощо.
Ректор університету Володимир Снітинський висловив подяку представникам ТзОВ «Комфорт і безпека» за сприяння в облаштуванні лабораторії та нагородив їх грамотами. Ним було зазначено, що функціонування такої лабораторії приведе до розширення взаємовигідної співпраці, а також до поліпшення якості навчального процесу студентів факультету.