28-30 червня 2023 року на кафедрі інформаційних технологій перед комісіями відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальностями 126 «Інформаційні системи та технології» та 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
Здобувачі вищої освіти представили результати виконання кваліфікаційних робіт та отримали схвальні відгуки та позитивні оцінки, що підтверджують відповідність виконаних робіт вимогам спеціальностей. Комісії відзначили високий рівень виконання та практичну значущість робіт. Кваліфікаційна робота студента групи Іт-41 Максима Некиги мала практичне впровадження в організацію навчального процесу Львівського національного університету природокористування, що підтверджено довідкою, а окремі роботи, заслухані на захисті, були апробовані на студентських конференціях.
Вітаємо наших студентів із завершенням навчання та бажаємо подальших успіхів у професійній реалізації.