Викладачі кафедри інформаційних технологій постійно підвищують власний рівень професійної кваліфікації як в педагогічній майстерності викладання, так і в ознайомленні з актуальними технологіями, методами або мовами програмування у сфері інформаційних технологій. Чимало цих заходів припадає на літній період, що дозволяє продуктивно використати вільний від занять час для підвищення власного рівня кваліфікації або пройти навчальні курси від відомих ІТ-компаній.
Цього року в липні-серпні доценти кафедри інформаційних технологій А.М. Желєзняк та В.В. Пташник взяли участь в наступних заходах, що підтверджено відповідними сертифікатами:
1. Навчання для викладачів та координаторів курсу «Маркетинг ІТ-продуктів» (Genesis, Product IT Foundation for Education, Київ, 24 липня – 4 серпня) – А.М. Желєзняк.
2. Навчальний курс «Tech Summer for Teachers Bootcamp – 2023» (SoftServe, 27 липня – 23 серпня) – А.М. Желєзняк, В.В. Пташник.
3. Навчальний курс «ІТ-інструменти для викладачів» (GlobalLogic, липень) – А.М. Желєзняк, В.В. Пташник.