Важливою компетенцією для майбутніх фахівців ІТ-спеціальностей є навички командної роботи та вміння працювати спільно над проектами.
Для тренування Soft Skills студенти першого курсу спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» та 126 «Інформаційні системи та технології» протягом вересня-жовтня працювали на кафедрі над своїми ідеями розробки програмного забезпечення та ІТ-продуктів і цього тижня представили свої результати.
Представлені ідеї цікаві та різносторонні, добре обґрунтовані та стосуються різноманітних прикладних завдань: освітні веб-ресурси, кулінарні мобільні додатки, веб-додатки для власників собак, ресурси для навчання фрілансерів, мобільні додатки для вибору одягу з врахуванням порад стилістів та інші.