Фінальним етапом завершення навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти є підготовка та захист кваліфікаційної роботи перед екзаменаційною комісією.
26 жовтня 2023 року на кафедрі інформаційних технологій відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» студентами заочної форми навчання.
27 жовтня 2023 року відбувся захист кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» студентом заочної форми навчання, який зараз виконує надважливі завдання зі захисту Вітчизни, але знайшов час для виконання кваліфікаційної роботи та успішно представив свої результати перед екзаменаційною комісією.
Вітаємо усіх студентів із завершенням навчання та здобуттям освітнього ступеня «Бакалавр».