9 листопада 2023 року у ВСП «Стрийський фаховий коледж Львівського НУП» відбулася науково-практична студентська конференція «Штучний інтелект – за і проти».
В конференції взяли участь здобувачі освіти Львівського НУП та Стрийського фахового коледжу, які навчаються за спеціальностями 122 «Комп’ютерні науки», 126 «Інформаційні системи та технології».
Студенти ЛНУП підготували цікаві та змістовні доповіді, зокрема Марія Гординяк виступила з доповіддю на тему «Штучний інтелект та машинне навчання в сучасному суспільстві та промисловості» (керівник – в.о. доц. В.Ю. Станько), а Олег Батрон ознайомив учасників конференції з темою «Застосування штучного інтелекту в інформаційній системі аналізу рівня життя різних країн світу» (керівник – доц. П.М. Луб).
Доповідачі достойно представили факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій для студентів коледжу і, відповідно, майбутніх абітурієнтів нашого університету.