Виробнича передкваліфікаційна практика є невід’ємною частиною практичної підготовки здобувачів за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Передкваліфікаційна практика магістрів за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» цього року тривала із 7 серпня до 10 листопада та завершувалася підготовкою звіту відповідно до методичних рекомендацій.
14 листопада 2023 р. на кафедрі інформаційних технологій у присутності керівників практики (у т.ч. і кваліфікаційних робіт) проходили захисти звітів магістрів другого року навчання. Студенти груп Іт-61, Іт-62 представили результати проходження практики, виконання першого розділу кваліфікаційної роботи та збору даних для виконання проєктної частини. Усі присутні мали змогу заслухати результати проходження передкваліфікаційної практики, поставити запитання та надати рекомендації щодо наступних етапів роботи.