29 листопада 2023 року на кафедрі інформаційних технологій відповідно до графіків факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій в онлайн-режимі пройшов черговий навчальний семінар з підготовки кваліфікаційних робіт за участю студентів груп Іт-61, Іт-62 та їх керівників.
Завідувач кафедри інформаційних технологій д.т.н., професор А.М. Тригуба ознайомив усіх присутніх із завершальними етапами підготовки кваліфікаційних робіт, розглянув особливості оформлення та наповнення окремих розділів. Обговорено процедуру перевірки кваліфікаційних робіт на плагіат, етапи проходження попереднього захисту, рецензування кваліфікаційної роботи та її розміщення в репозиторії університету.
Усі присутні могли поставити запитання та отримати повні відповіді, які допоможуть майбутнім магістрам своєчасно виконати усі поставлені завдання.