Уже незмінною є традиція нагородження похвальними грамотами та дипломами студентів факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій з нагоди Міжнародного дня студентів. Радісним є той факт, що студенти усіх трьох спеціальностей нашої кафедри кожного року демонструють високі успіхи в навчанні, займаються студентською науковою роботою, презентують свої таланти в мистецтві та культурних заходах, є активними учасниками студентського самоврядування, займаються волонтерською та громадською діяльністю.
24 листопада 2023 року декан факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій С.Й. Ковалишин вручив заслужені відзнаки кращим студентам факультету, серед яких були і наші студенти:

1) Христина Луців (група Іт-21) – диплом в номінації «Кращий студент – профспілковий активіст»;
2) Марта Цап (група Іт-31) – грамота за успіхи в навчанні, активну громадянську позицію, проявлений патріотизм та з нагоди Міжнародного дня студентів;
3) Орест Дерпак (група Кн-31) – грамота за успіхи в навчанні, активну громадянську позицію, проявлений патріотизм та з нагоди Міжнародного дня студентів;
4) Дарина Цимбала (група Акт-11) – грамота за успіхи в навчанні, активну громадянську позицію, проявлений патріотизм та з нагоди Міжнародного дня студентів;
5) Юля Федорчук (група Кн-11) – грамота за успіхи в навчанні, активну громадянську позицію, проявлений патріотизм та з нагоди Міжнародного дня студентів.
Пишаємося нашими талановитими студентами, бажаємо їм успіхів у навчанні та подальшій особистій реалізації.