23-26 січня 2024 року на кафедрі інформаційних технологій відбувся захист кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти. Перед екзаменаційною комісією студенти груп Іт-61, Іт-62 денної форми та Іт-71з заочної форми навчання представили отримані результати досліджень, надали відповіді на поставлені запитання та отримали відповідні оцінки. Кваліфікаційні роботи були виконані на актуальні теми у сфері інформаційних технологій, мають практичне і наукове значення, а їх результати апробовані на студентських наукових конференціях, у т.ч. і Міжнародному студентському науковому форумі «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК», який щороку проходить в нашому університеті. Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень виконання окремих кваліфікаційних робіт, зокрема кваліфікаційної роботи студента групи Іт-62 Максима Мартиняка (керівник в.о. доц. Р.І. Падюка) на тему «Створення вебдодатка для генерування коду на основі текстового запиту із використанням Open AI та Google API». Вітаємо усіх здобувачів із успішним завершенням навчання та здобуттям освітнього ступеня «Магістр».