6 березня 2024 року на кафедрі інформаційних технологій для студентів груп Кн-21 та Іт-41, присутніх викладачів та усіх охочих була прочитана відкрита лекція на тему «Salesforce: технології CRM, які трансформують бізнес». Лектор – Delivery Director Avenga company, к.ф.-м.н. Любомир Володимирович Чухрай.
Розкрито питання особливості реалізації різноманітних CRM-систем на популярній платформі для самостійної розробки застосунків Salesforce. Наведено практичний досвід компанії Avenga, яка є срібним партнером американської компанії Salesforce.com, яка є розробником однойменної CRM-системи, що надається замовникам виключно за моделлю SaaS.
Любомир Чухрай представив досвід партнерських відносин та можливості для навчання та сертифікації від компанії Salesforce.com.
Загалом лекція пройшла на високому рівні, що відмітили усі присутні слухачі.