13 березня 2024 року на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій відбулося відзначення здобувачів вищої освіти, які взяли участь у факультетській Звітній студентській науковій конференції за результатами досліджень у 2023 році. Декан факультету Степан Йосифович Ковалишин вручив грамоти студентам та побажав подальших наукових успіхів у своїх дослідженнях.
Вітаємо наших студентів, які представили свої презентації за підсумками наукової роботи у 2023 році: Олега Батрона (Кн-41сп), Марію Гординяк (Іт-41), Ореста Дерпака (Кн-31), Ірину Возну (Акт-31), Данила Запорожцева (Іт-21), Богдана Фрасолю (Іт-11).
Під час проведення завершального (факультетського) етапу Звітної студентської наукової конференції за результатами досліджень у 2023 році наші здобувачі вищої освіти представили ґрунтовні доповіді на такі теми досліджень:
1) Розробка системи автоматизованого визначення емоцій по обличчю за допомогою Deep Learning (студент групи Кн-41сп Олег Батрон);
2) Використання цифрових асистентів на базі Generative AI (студент групи Кн-31 Орест Дерпак);
3) Розробка системи моніторингу теплиці з використанням технологій Інтернету речей (IoT) (студент групи Іт-21 Данило Запорожцев);
4) Використання штучного інтелекту в освіті (студент групи Іт-11 Богдан Фрасоля);
5) Інноваційні підходи до виявлення та запобігання витоку даних в організаціях: використання технологій та управлінських стратегій (студентка групи Іт-41 Марія Гординяк).
Пишаємося нашими талановитими студентами та бажаємо подальших наукових звершень.