13 березня 2024 року у спеціалізованій лабораторії «Цифрові трансформації» (20м) була проведена гостьова лекція представником компанії «Сіменс Україна» Олексієм Переходьком. На лекції були присутні студенти, які навчаються на ОП «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, викладачі кафедри та усі охочі.
Під час лекції розглянуто практичні аспекти застосування техніки Simatic, зокрема програмованого логічного контролера S7-1200, програмованого логічного контролера S7-1500, станцій вводу-виводу ET200MP, ET200SP, систем людино-машинного інтерфейсу HMI Basic, HMI Comfort, HMI Unified.
В лекції окрема увага була приділена питанням візуалізації на базі ПК та SCADA та використання промислових комп’ютерів.
Дякуємо Олексієві Переходьку та компанії «Сіменс Україна», декану факультету Степану Ковалишину за облаштування тематичної лабораторії, яка була відкрита на кафедрі інформаційних технологій, передачу обладнання та тематичного програмного забезпечення з ПК, залученість до організації та проведення навчального процесу на кафедрі.