15-21 квітня кафедра інформаційних технологій провела кіберспортивне змагання з Counter-Strike 2 на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП.
До його підготовки були залучені завідувач кафедри інформаційних технологій Анатолій Тригуба, старший викладач Святослав Штогрин, старший викладач Юрій Махно, старший викладач Віталій Фіялковський, студент групи Акт-32сп Ярослав Демко.

В турнірі взяли участь студенти зі всього університету.
Незабутні враження залишилися в усіх учасників та глядачів. Гострі бої, стратегічне мислення та неймовірна командна гра створили надзвичайну атмосферу змагань. Кожна команда продемонструвала свою майстерність та вміння, прагнучи до перемоги. Кожна гра була напруженою та захоплюючою, а кожен раунд викликав аплодисменти глядачів. Після тривалих боїв визначилися переможці, які отримали призи від спонсорів даного турніру 2Е Gaming.
Цей турнір став важливою подією для усієї студентської спільноти, адже кожен міг відчути справжній дух спорту та дружби. В результаті перемогу здобула команда uwu Nonames, друге місце здобула команда Boro to lose, третє місце здобула команда Sp1d team.
Декан факультету Степан Ковалишин привітав переможців та вручив їм грамоти і подарунки.