У 1986 році закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, здобув кваліфікацію інженера-механіка.
Кандидат технічних наук із 1991 року.
Вчене звання доцента кафедри сільськогосподарських машин присвоєно у 1997 році.
Призначений на посаду доцента кафедри агроінженерії та технічного сервісу ім. проф. Семковича О. Д. із 2023 року. До цього часу впродовж 17 років працював на посаді завідувача кафедри сільськогосподарських машин та сільськогосподарської техніки.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 36 років, у цьому закладі – 36 років.
Веде такі основні навчальні курси: «Сільськогосподарські машини», «Системи точного землеробства», «Мехатронні системи машин та засобів механізації сільськогосподарського виробництва».
Напрям наукової діяльності – створення й удосконалення засобів для механізованого збирання й транспортування плодових та горіхоплідних культур та садіння часнику.
Отримав сертифікат В2, який підтверджує достатньо високий рівень володіння англійською мовою, у 2020 році.
У 2019 році пройшов стажування у Львівській філії УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.
2020 року – закордонне стажування у Білостоцькій політехніці, Республіка Польща.
Автор понад 265 публікацій, з них понад 195 наукових і 70 навчально-методичного спрямування, серед яких: три навчальні посібники, три монографії, 35 авторських свідоцтв і патентів на винаходи та корисні моделі, зокрема дві у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science.

ORCID ID: 0000-0002-5634-8116;
Scopus ID: 57210957731.