У 2002 р. закінчив Львівський державний аграрний університет, магістр з механізації сільського господарства.
У 2006 р. – Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство».
Кандидат технічних наук із 2010 року.
Вчене звання доцента кафедри експлуатації та технічного сервісу машин присвоєно у 2014 році.
2022 року призначений на посаду завідувача кафедри агроінженерії та технічного сервісу ім. проф. О. Д. Семковича.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 19 років, у цьому закладі – 19 років.
Основні навчальні курси, які веде: «Машиновикористання в рослинництві»; «Технічна експлуатація автомобілів».
Сфера наукових інтересів: оптимізація виробничих структур із використанням статистичного імітаційного моделювання.
Бере участь у виконанні науково-технічних програм та у роботі науково-методичних та технічних рад, секретар Вченої ради факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Стажування:
2018 р. – у Centrum Szkolenia Motoryzacji «Autoelektronika Kedzia» на тему «Сучасні методи і засоби діагностування систем двигуна внутрішнього згоряння»; у Wix Institute компанії WIX Filters (м. Gostyń, Республіка Польща) на тему «Фільтруючі елементи машин»; у ТДАТУ (м. Мелітополь) на тему «Методичні засади викладання дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» в сучасних умовах»; у Національному університеті «Львівська політехніка» на тему «Використання сучасних інформаційних технологій та систем у навчальному процесі і практиці»;
2019 р. – у ТДАТУ (м. Мелітополь) на тему «Методичні засади викладання дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» в сучасних умовах»;
Інтенсивний онлайн-курс «Агроінженерія». https://courses.prometheus.org.ua:18090/cert/3661a2a17fb34aebb8e8a194cbd67b4c;
2021 р. – у ЛНАУ на тему «Організація навчального процесу у закладах вищої освітиза допомогою сучасних інноваційних технологій, інтегрування різних систем та платформ у єдине віртуальне навчальне середовище».
Автор 89 публікацій, з них 80 – наукових і 6 – навчально-методичних, зокрема: 3 із них розміщені у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science.
Scopus ID: 57213686808
ORCID ID: 0000-0001-7329-8774