1974 року закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, здобув кваліфікацію інженера-механіка.
1983 р. – Центральний інститут підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів народного господарства з патентної роботи (м. Москва), здобув кваліфікацію патентознавця.
Кандидат технічних наук із 1991 р.
Вчене звання доцента кафедри надійності та ремонту машин присвоєно 1994 р.
2022 року призначений на посаду доцента кафедри.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 40 років, у цьому закладі – 40 років.
Основні навчальні курси, які веде: «Надійність і ремонт машин», «Оцінювання техніки і технологій», «Теорія і технологія наукових досліджень»
Сфера наукових інтересів: оптимізація процесів розбирання і складання машин підчас ремонту та технічного сервісу; конструкції та кінематика ланцюгових варіаторів змінних кутових швидкостей.
Підготував трьох кандидатів наук.
Автор і співавтор понад 130 наукових і навчально-методичних праць.