1986 року закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, здобув спеціальність інженера-механіка.
Кандидат технічних наук із 2012 року.
Призначений на посаду в. о. доцента кафедри експлуатації та технічного сервісу ім. проф. О. Д. Семковича з 2019 року.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 23 роки, у цьому закладі – 23 роки.
Основні навчальні курси, які веде: «Машини і обладнання та їх використання в тваринництві», «Автоматизація виробництва продукції тваринництва», «Технологічні процеси ТО і ремонту автомобілів».
Наукова робота НПП: дослідження і проектування технологічного обладнання для ремонту і технічного сервісу.
2022 року пройшов стажування у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
Автор понад 40 публікацій, з них більше 20 наукових і 20 навчально-методичного характеру, зокрема наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних фахових виданнях.