У 2008 році з відзнакою закінчив Львівський державний аграрний університет і здобув кваліфікацію магістра з механізації сільського господарства.
2008–2011 рр. – аспірант кафедри експлуатації та технічного сервісу машин. Тема дисертації «Обґрунтування параметрів виробничої структури технологічних дільниць відновлення гільз циліндрів автотракторних двигунів».
З 2011 року – на науково-педагогічній роботі у складі кафедри експлуатації та технічного сервісу машин.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 15 років, у цьому закладі – 15 років.
Читає такі навчальні дисципліни для студентів ОС «Бакалавр»: «Основи точного землеробства», «Система «машина-поле», «Технологія виробництва, переробки і зберігання сільськогосподарської продукції», «Механіко-технологічні властивості сировини».
Автор близько 15 наукових і навчально-методичних праць.