У 2012 році закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет, здобув кваліфікацію фахівця інженерно-технічного забезпечення агропромислового виробництва.

У 2014 році закінчив Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, здобув кваліфікацію інженера-дослідника із механізації сільського господарства.

У 2017 році закінчив курс з механіки, гідравліки та пневматики самохідних оприскувачів в технологічній школі Fundação Shunji Nishimura de Tecnologia (Помпея, Бразилія).

В 2016–2019 рр. – сервісний інженер JCB/Jacto/Monosem.

У 2019–2021 рр. – продукт-менеджер тракторів McCormick та оприскувачів Jacto.

З 2021 р. – продукт-менеджер BEDNAR FMT в Україні.

З 2023 року – старший викладач кафедри агроінженерії та технічного сервісу ім. проф. О.Д. Семковича.