У 2003 р. закінчила Львівський державний аграрний університет, спеціаліст з механізації сільського господарства.
Доктор філософії із 2021 року.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 16 років, у цьому закладі – 16 років.
Основні навчальні курси, які веде: «Аналіз та управління технологічними системами»; «Система "машина-поле"»; «Геоінформаційні системи».
Сфера наукових інтересів: обґрунтування параметрів ротаційної вакуумної помпи для доїльних установок.
Бере участь у виконанні науково-технічної програми факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Стажування:
2021 р. – «Освітні труднощі та рівні підтримки дітей з ООП: законодавство та типологія»;
2022 р. – «Цифрові інструменти Google для освіти»;
2023 р. – «Digital transformation and technologies for all areas sustainable development of modern education, science and practice»;
2023 р. – «Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки».
Авторка 32 публікацій, з них 18 – наукових, 6 – навчально-методичних, 3 патенти на корисну модель та 1 патент на винахід.
ORCID ID: 0000-0002-8377-6140.