![]()
За щорічною традицією весна у молодих науковців асоціюється з узагальненням результатів своєї дослідницької роботи. Наполеглива праця та старання у підсумку уможливлюють оформлення отриманих здобутків у вигляді наукової роботи. Цей рік, незважаючи на складні обставини, також не став винятком, і студенти-гуртківці мали змогу поділитися своїми напрацюваннями.
Тож цьогоріч 15-17 березня на кафедрі агроінженерії та технічного сервісу ім. проф. О.Д. Семковича було проведено конкурс студентських наукових робіт з таких спеціальностей, як агроінженерія, сервісна інженерія та галузеве машинобудування. Особливу зацікавленість викликали роботи В.Т. Петриці (група Аін-31, керівник к.т.н., доц. Я.В. Семен), Ю.П. Бальо (група Ат-41, керівник к.т.н., доц. А.О. Шарибура) та І.В. Щербатого (група Аін-23сп, керівник к.т.н., доц. В.В. Буртак). Дані роботи в підсумку зайняли призові місця.
Тож бажаємо молодим дослідникам успіхів та нових наукових звершень.

Facebook
Instagram
Youtube
Moodle
Репозитарій
Office 365 