12 вересня 2023 року викладачі, працівники та студенти факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій за ініціативою нашої кафедри відзначали 86-річчя від дня народження видатного вченого в галузі експлуатації сільськогосподарської техніки, академіка Академії інженерних наук України, доктора технічних наук, професора, свого вчителя, засновника теорії ремонтно-відновних процесів Олександра Семковича. Відбулась урочиста зустріч на кафедрі, під час якої вчені ЛНУП та запрошені гості (професори Є.Ю. Форнальчик, В.М. Боярчук, М.С. Оліскевич, С.Й. Ковалишин, доценти В.В. Янків, А.О. Шарибура, О.Г. Березовецька) згадали цікаві моменти з біографії професора О.Д. Семковича, окреслили основні віхи розвитку першої наукової школи інженерних наук в Дублянах, відмітили її теперішні досягнення та прогнози розвитку у майбутньому. Було зачитано важливі цитати з наукових і художніх рукописів Семковича, навіть виконано його улюблені пісні. Зустріч відбулася в приємній атмосфері. Вона, безумовно, мала виховний вплив на студентів факультету, яких було присутньо чимало.