26 жовтня 2023 року на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП для студентів спеціальностей 208 «Агроінженерія» та 274 «Автомобільний транспорт» директором ТзОВ «AIRPAD» Михайлом Петришаком проведено ознайомлювальну лекцію на тему «Допоміжна пневмопідвіска на легкий комерційний транспорт». Під час лекції студенти мали змогу ознайомитися з перевагами пневмопідвісок, особливостями їх будови, експлуатації, а також етапами та технологічними процесами, які здійснюються під час проєктування, реставрації та їх монтажу на автотранспортні засоби. Також студенти мали нагоду наочно ознайомитися з продукцією компанії та поставити питання лектору. Особливе зацікавлення зі сторони студентів викликали питання діагностики та монтажу елементів пневмопідвіски на транспортні засоби.
Висловлюємо щиру вдячність компанії ТзОВ «AIRPAD» і особисто директору Михайлу Петришаку за нові знання та набутий цікавий досвід і надіємось на тривалу та плідну співпрацю.