17-18 квітня 2018 р. на базі Національного транспортного університету (м. Київ) було проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство». В олімпіаді взяли участь понад десять ВНЗ України, які готують фахівців зі згаданої спеціальності.
Загальна чисельність учасників – 41 студент.
Львівський національний аграрний університет представляли Святослав Олегович Витвицький (Ат-23сп), Андрій Іванович Проців (Ат-22сп), яких до участі готували доцент кафедри експлуатації та технічного сервісу машин к.т.н. А.О. Шарибура та асистент кафедри тракторів і автомобілів Ю.І. Габріель.

За результатами перевірки конкурсних робіт студенти Святослав Олегович Витвицький (Ат-23сп) та Андрій Іванович Проців (Ат-22сп) посіли п’яте та шосте місце відповідно і були нагороджені дипломами ІІІ ступеня.