Тісна співпраця між Львівським національним аграрним університетом та стейкхолдерами дає свої результати. Так, 18 вересня 2020 р. на базі компанії «Агросем» старший викладач кафедри експлуатації та технічного сервісу машин ім. проф. О.Д. Семковича Руслан Іванович Барабаш та інженер з обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки Андрій Михайлович Бабій провели виїзне заняття з дисципліни «Технічний сервіс в АПК». Заняття проводилось на тему «Система технічного обслуговування машин». Під час заняття студенти дізнались про стратегії, види та періодичність технічного обслуговування, а також особливості технічного обслуговування машин зарубіжного виробництва.
На завершення заняття представниками компанії була проведена екскурсія підприємством та подаровані пам’ятні сувеніри.

Висловлюємо щиру подяку за сприяння в організації заняття керівнику служби сервісу представництва у Львівській області Роману Євгеновичу Війтику.