У Львові 6-10 квітня в спортивному комплексі «Боско-Арена» відбувся чемпіонат України з армрестлінгу серед молоді, дорослих і ветеранів. Змагалася 21 команда загальною чисельністю 322 учасники. Перемога в цих змаганнях була дуже вагомою, оскільки за результатами чемпіонату (I та II місця) формувались команди України для участі в чемпіонаті Європи (Кишинів, червень 2023 р.) та чемпіонаті світу (Алмати, серпень-вересень 2023 р.).

Львівський національний університет природокористування на цих змаганнях представляли к.т.н., доцент кафедри електротехнічних систем Маркіян Гошко та к.т.н., доцент кафедри агроінженерії та технічного сервісу ім. професора Семковича О.Д. Зіновій Гошко.

Всі дні змагань були насичені сильними та непідробними емоціями присутніх, викликаними майстерною боротьбою спортсменів-суперників. Наш колега, доцент Маркіян Гошко, виборов бронзову медаль (III місце) на ліву руку та срібну медаль (II місце) на праву руку.

Вітаємо!