Тісна співпраця кафедри електротехнічних систем факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій зі стейкхолдерами дає вже не перші успішні результати. Результатом такої співпраці кафедри, зокрема з ТОВ «ETI Україна» та ТОВ «Енергопроф», є надані нещодавно лабораторії електроприводу кафедри електротехнічних систем сучасні взірці електротехнічної продукції для впровадження в навчальний процес. На ТОВ «Енергопроф» виготовлено з обладнання, наданого раніше фірмою ЕТІ, пристрій автоматичної компенсації реактивної потужності навантаження (12,5 кВАр).

Щиро вдячні генеральному директору ТОВ «ETI Україна» Петеру Гашперліну, директору ТОВ «Енергопроф» Ігорю Мартину, їх інженерним службам (пану Артуру Куцькому, пані Оксані Мірошник, пану Тарасу Михайловичу) за надане обладнання та надіємося на подальшу плідну, результативну та взаємовигідну співпрацю.