28 грудня 2023 року на кафедрі електротехнічних систем відбулося засідання кафедри, яке присвячене обговоренню проєктів освітньо-професійних програм «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Участь у засіданні кафедри брали усі її працівники, також серед запрошених був присутній к.т.н., доцент, завідувач кафедри енергетики С.В. Сиротюк. Гаранти освітньо-професійних програм доц. В.Р. Левонюк (бакалаврська програма) та А.В. Чабан (магістерська програма) під час виступів проінформували про зміни, які пропонується внести до освітньо-професійних програм. Серед доповідачів варто відзначити виступ доц. С.В. Сиротюка, який наголосив на важливості вивчення здобувачами обох програм ключових аспектів відновлювальних джерел енергії, що і було враховано в ОПП. Шляхом відкритого голосування було прийнято рішення про затвердження проєктів згаданих освітньо-професійних програм.