29 лютого 2024 р. на кафедрі електротехнічних систем відбулось засідання студентського наукового гуртка «Агроелектрик». На засіданні гуртківці представляли свої наукові досягнення за 2023 рік. Було заслухано 15 наукових студентських доповідей, серед яких варто відзначити 4 найкращі роботи:
1. Студент О. Гоменюк – «Дослідження сучасних СД ламп в цоколі Е27»;
2. Студент Л. Катрич – «Покращення пропускної здатності ліній електропередач 35 кВ у ремонтних режимах роботи»;
3. Студенти І. Курило, Б. Димид – «Дослідження різних способів пуску асинхронних двигунів на математичній моделі в середовищі Matlab/Simulink»;
4. Студент Р. Герасимів – «Дослідження сучасних компактних люмінесцентних ламп».
На засіданні гуртка прийнято рішення доповісти результати цих наукових робіт на звітній студентській конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань. Бажаємо успіхів молодим науковцям та нових здобутків.