21 березня 2024 року відбулася чергова робоча зустріч зі стейкхолдерами кафедри електротехнічних систем, зокрема з директором Ігорем Мартином та головним інженером Тарасом Михайловичем (ПП «Енергопроф»).
Зі сторони університету на зустрічі були присутні декан факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Степан Ковалишин, завідувач кафедри електротехнічних систем Віталій Левонюк та професор кафедри електротехнічних систем Андрій Чабан. Зустріч розпочато з вручення подяк згаданим представникам підприємства за всебічну допомогу в облаштуванні лабораторій кафедри. В ході зустрічі було обговорено шляхи подальшої співпраці та продовження Угоди про співпрацю між Львівським НУП та ПП «Енергопроф».